50. Adam Josef 1883-1953
olej na plátně, sig. PD, poškozeno, rozměr 60x80cm, nerámováno
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč