50. Neurčený autor
olej na plátně, nesignováno, 64x50cm, rámováno 77x65cm, rám poškozen, Dojička, malba poškozena, staré restaurátorské zásahy
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč