Vodopád
Autor: Wilhelm Vilkrist
(1887 - 1972)
signováno a datováno vpravo dole, na revers autorského štítku, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1958
Šířka: 44,5 cm, výška: 39 cm, rámování: 46,5 x 52,5
Konec dražby: 04.03.2024 20:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč