9. Pohled od krajiny

Autor: Nils Carlstedt
(1898 - 1980)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 55 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 64 x 72

Konec dražby: 04.03.2024 20:04 SEČ

Zbývá: 11d 8h 4m 43s

Vyvolávací cena: 1 900 Kč