275. Krajina u Rotavy
Autor: Josef Kroc
(1928 Všenice)
signováno a datováno vlevo dole, věnování Božence Pepík, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1991
Šířka: 38 cm, výška: 28 cm, rámování: paspartováno 43 x 52,5
Konec dražby: 28.05.2023 17:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč