51. Dámské klíčové zlaté hodinky 18 karátů
zlaté dámské kapesní hodiny ryzost 750/1000, průměr cca 30 mm, jednoplášťové na klíček, chod nevyzkoušen, klíček chybí. Osvědčení od puncovního úřadu přiloženo. Uloženo v etui
Materiál: Zlato 750/000
Váha: 21,05 g
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč