1. Březový háj
Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 58,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 69 cm
Konec dražby: 08.03.2022 19:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč