134. Vesnička v údolí

Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 48 cm, rámování: 64 x 75 cm

Konec dražby: 12.08.2020 22:13 SELČ

Zbývá: 3d 22h 57m 40s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč