57. Na Váhu

Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
výška 23 cm, šířka 30 cm
rám 29 x 36 cm
Technika: kresba
Stav: poškozeno

Konec dražby: 12.12.2022 20:37 SEČ

Zbývá: 9d 4h 43m 25s

Vyvolávací cena: 500 Kč