Příroda pod sněhem
Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 55 cm, výška: 42,5 cm, rámování: 57 x 69,5
Stav: silně poškozená malba
Konec dražby: 24.08.2023 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč