68. Hrad I.
Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 27 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 43,5 x 41 cm
Konec dražby: 13.12.2022 20:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč