51. Konvolut 6 kusů obrazů
soubour obrazových rámů s obrazy českých malířů dvacátého století, poškozeno, různé rozměry
Stav: poškozeno
Konec dražby: 28.07.2019 13:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč