51. Miljan Niko 1891-1962
olej na kartonu, sig. PD, Sarajevo, rozměr 27 x 22 cm, rámováno 33 x 38cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč