51. Neurčený autor
olej na plátně, 50x64cm, rámováno 78x65cm, rám poškozen, Povoz se senem, poškozeno, staré restaurátorské zásahy
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč