511. Na pláži

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 23 cm, rámování: 42 x 45,5 cm

Konec dražby: 14.07.2019 20:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč