Děti na louce
Autor: Václav Svoboda
monogramováno vpravo dole, rámováno
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 49,5 cm, výška: 37 cm, rámování: 48 x 60,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.04.2024 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč