10. Ples

Autor: Josef Douba
(1866 Divišov - 1928 Domažlice )

signováno vpravo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Šířka: 28,5 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 56 x 44
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.03.2024 20:04 SEČ

Zbývá: 12d 8h 28m 54s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč