Dvůr na hradě Zvíkově

Autor: August Carl Haun
(1815 - 1894)

signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 26,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 32,5 x 39
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.04.2024 21:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč