Krajina s lidmi u jezera
Autor: Wilhelm Holm
(1809 - 1877)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1867
Šířka: 44 cm, výška: 33 cm, rámování: 43,5 x 54
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.04.2024 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč