Pohled na pobřeží
Autor: Bertel Bertel-Nordström
(1884 Helsinky, Finsko - 1967 Stockholm, Švédsko)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno, lehce poškozený rám
Technika: olej na plátně, datace: 1960
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 48 x 56
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.04.2024 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč