Sedící obyvatelé před kostelem
Autor: Lennart Pilotti
(1912 Stockholm, Švédsko - 1981 Stockholm, Švédsko)
signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm
Konec dražby: 08.04.2024 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč