Surrealistický obraz
Autor: Carle Pontus
(1955 Švédsko)
signováno a datováno vpravo dole, název, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1976
Šířka: 88 cm, výška: 99 cm, rámování: 103 x 93
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.04.2024 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 600 Kč