Potok v lese
Autor: Lisa Sollander-Blomqvist
(1910 Stockholm - ?)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1974
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 78,5
Konec dražby: 09.04.2024 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč