Ve městě
Autor: Carlos Barber
(1937 - ?)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek, protržené plátno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm, rámování: 64,5 x 74
Stav: restaurováno
Konec dražby: 09.04.2024 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 700 Kč