Krajina s domem
Autor: Peder Brøndum Sørensen
(1931)
monogramováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1974
Šířka: 41,5 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 38,5 x 48,5
Konec dražby: 09.04.2024 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč