Lídé v přístavišti
Autor: Svän Grandin
(1906 - 1982)
signováno vpravo dole, naz adní straně štítek, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 71
Konec dražby: 09.04.2024 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč