Svět zvířat
Autor: Jerker Helander
(1920 Gisslarbo, Švédsko - 2000 ?)
Signováno na reversu, rámováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 46 cm, rámování: 49 x 53
Konec dražby: 05.03.2024 22:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč