Autoportrét
Autor: Miroslava Benešová Kodýmová
(1912 Praha - 1993 Praha)
signováno vpravo dole, na revers autorského přípisu, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1936
Šířka: 40,5 cm, výška: 54 cm, rámování: 58,5 x 45
Konec dražby: 09.04.2024 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč