Zátiší s květinami
Autor: Johanna Moritz Hohmann
(1890 - 1940)
signováno a datováno vpravo dole, na revers autorského štítku
Technika: olej na plátně
Šířka: 61,5 cm, výška: 72 cm
Konec dražby: 08.04.2024 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč