Ovocné zátiší
Autor: Boris Kostka
(1913 - 2005 Praha)
monogramováno vlevo dole, na reversu autorského štítku, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 35 x 45
Konec dražby: 08.04.2024 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč