216. Abstraktní kompozice

Autor: Miklos Nemeth
(1934)

rámováno
Technika: akryl
Šířka: 70 cm, výška: 100 cm, rámování: 104 x 74
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.05.2024 21:11 SELČ

Zbývá: 1d 15h 45m 47s

Vyvolávací cena: 800 Kč