216. Abstraktní kompozice
Autor: Miklos Nemeth
(1934)
rámováno
Technika: akryl
Šířka: 70 cm, výška: 100 cm, rámování: 104 x 74
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 21:11 SELČ
Zbývá: 1d 15h 45m 47s
Vyvolávací cena: 800 Kč