28. Motýlci
Autor: Zdeněk Fuksa
(1922 Brno)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo číslováno 118/120, volný list
Technika: lept, datace: 1981
Šířka: 10,5 cm, výška: 15 cm
Konec dražby: 14.05.2024 20:09 SELČ
Zbývá: 1d 13h 40m 55s
Vyvolávací cena: 300 Kč