Kobyla
Autor: Vladimír Drápal
(1921 Tvarožná - 2015 Tvarožná)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo číslováno 5/60 , volný list
Technika: lept, datace: 1982
Šířka: 10,5 cm, výška: 15 cm
Konec dražby: 09.04.2024 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč