35. Strom v krajině
Autor: Eva Sendlerová
(1939 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo číslováno 118/120, volný list
Technika: lept, datace: 1982
Šířka: 15 cm, výška: 10,5 cm
Konec dražby: 14.05.2024 20:11 SELČ
Zbývá: 4d 4h 30m 52s
Vyvolávací cena: 500 Kč