Plující loď
Autor: Guido Odierna
(1913 - 1993)
signováno vpravo dole, na reversu autorského štítku, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 28 cm, výška: 23 cm, rámování: 33 x 39
Konec dražby: 08.04.2024 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč