Libanon
Autor: Henning Poulsen
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 47,5 x 61
Konec dražby: 09.04.2024 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč