Modelka
Autor: Carl Larsson
(1853 Stockholm, Švédsko - 1919 Falun, Švédsko)
signováno a datováno v tisku, Goteborské muzeum, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: světlotisk, datace: 1907
Šířka: 26,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 26,5 x 32,5
Konec dražby: 09.04.2024 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč