Mokrá cesta v Irsku
Autor: Elma Northey
(1876 - ?)
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno v blondelovém rámu.
Šířka: 67 cm, výška: 54,5 cm, rámování: 71 x 83,5
Konec dražby: 09.04.2024 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč