Květinové zátiší

Autor: Janina Nowotnowa
(1881 - 1963 Krakov, Polsko)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 19 cm, výška: 25 cm, rámování: 45 x 36,5

Konec dražby: 09.04.2024 20:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 750 Kč