Les
Autor: Valfrid Nelson
(1849 - 1930)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plechu
Šířka: 34 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 52 x 41,5
Konec dražby: 09.04.2024 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč