Abstraktní kompozice
Autor: Raoul Ubac
(1910 Kolín nad Rýnem, Německo - 1985 Dieudonné, Francie)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 27,5 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 52,5 x 42,5
Konec dražby: 09.04.2024 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč