269. Větrný mlýn
Autor: Anton Rutgers
(1880 - 1949)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 24,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 31 x 37
Konec dražby: 13.05.2024 21:29 SELČ
Zbývá: 0d 21h 44m 42s
Vyvolávací cena: 1 900 Kč