Zátiší s květinami

Autor: Stanislav Duda
(1921 Ostrava - 2008)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1955
Šířka: 71 cm, výška: 101 cm, rámování: 117 x 86 cm

Konec dražby: 07.04.2020 21:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč