Oslík
Autor: Ake Liljeson
(1902 - 1973)
Signováno vpravo dole, datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1951
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 71 x 61
Konec dražby: 09.04.2024 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč