U řeky
Autor: Jaroslav Liška
(1893 Praha - ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 45 cm, rámování: 62 x 81,5
Konec dražby: 08.04.2024 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč