96. Karikatura - Melantrich A.S
Autor: Antonín Pelc
(1895 Lišany - 1967 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, jedná se o kombinaci perokresby a koláže, paspartováno, rámováno, zaskleno
Technika: kresba, datace: 1933
Šířka: 47 cm, výška: 51 cm, rámování: 78 x 72 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 20.07.2021 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč