52. Hábr C - Jezírko
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 26 cm, rámování: 37 x 47 cm
Konec dražby: 19.06.2019 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč