52. Krajina
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 31 cm, rámování: 61 x 70 cm
Konec dražby: 22.10.2019 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč