52. Navrátil Josef připsáno
olej na kartonu, studie Dívky s košem, rozměr 20 x 15 cm, rámováno 33,5 x 26 cm, zezadu přípis studie Josef Navrátil
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč