52. Neurčený autor 19./20. století
Nečitelná signatura, olej na překližce, Lodě na moři, sig. PD, rozměr 15 x 27 cm, blondel rám 25 x 37 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 600 Kč